РусскийУкраїнська

Оцінка транспортних засобів, Оцінка транспорту, оцінка залізничного транспорту, оцінка автомобільного транспорту, оцінка водного транспорту, оцінка повітряного транспорту

Компанія BGT consulting має всі сертифікати і проводить оцінку всіх видів транспортних засобів:
- наземного транспорту;
- водного і річкового транспорту;
- повітряних транспортних засобів.
Найбільша увага зараз прикована саме до оцінки наземних транспортних засобів, оскільки багато наших співвітчизників вже мають транспортні засоби, а ще більша кількість хоче їх придбати. При цьому оцінка для купівлі-продажу автомобілів обов'язкова.
Визначення ринкової вартості автомобіля на Україні регулюється Методикою товарознавчої експертизи і оцінки дорожніх транспортних засобів, затвердженої Наказом Міністерства юстиції України і Фонду державного майна України.
Для визначення вартості використовуються статистично усереднені цінові дані ТЗ, які базуються на даних відкритого ринку ТЗ і зібрані в довідниках, до яких пред'являються вимоги науковості, об'єктивності, об'ємності інформації. Такими довідниками на Україні є "Бюлетень автотоварознавця", який видається "Інформаційно-обчислювальним центром Союзу експертів України" і "УКРАВТО" корпорацією "УКРАВТО", які є періодичними виданнями.
Принципи оцінки транспортних засобів (ТЗ):
Принцип корисності (стосовно об'єкту оцінки - транспортного засобу) передбачає та обставина, що ТС має вартість лише у випадку, якщо воно корисне потенційному покупцеві або споживачеві. Під корисністю КТС слід розуміти його здатність відповідати потребам покупця або споживача протягом певного часу.
Принцип заміщення (стосовно об'єкту оцінки - транспортного засобу) передбачає облік поведінки покупців на ринку, що полягає в тому, що на придбання транспортного засобу не платиться сума більша, ніж мінімальна ціна такого ж транспортного засобу, що продається на ринку.
Принцип попиту і пропозиції (стосовно об'єкту оцінки - транспортного засобу) відображає співвідношення між пропозицією і попитом на подібний транспортний засіб. Відповідно до цього принципу під час проведення оцінки враховуються ринкові коливання цін на подібні ТЗ і інші чинники, які можуть привести до зміни співвідношень попиту і пропозиції на подібне ТЗ.
Оскільки транспортні засоби всі різні те при оцінці транспортних засобів оцінювач визначає вартість транспортних засобів виходячи зі:
- стану;
- пробігу;
- комплектації ТЗ.
Якщо Вам потрібна оцінка транспортного засобу – тоді Вам в BGT consulting.
Ми можемо провести для Вас оцінку транспортного засобу протягом 1 години. При цьому наші ціни і професіоналізм Вас приємно здивують.