РусскийУкраїнська

Оцінка спецтехніки, оцінити спецтехніку, оцінка транспортного засобу спеціального призначення, оцінити транспортний засіб спеціального призначення, Класифікація спецтехніки

Оцінка спецтехніки

 
Наша компанія проводить оцінку всіх видів транспортних засобів спеціального призначення.

 

Що таке транспортний засіб спеціального призначення?


Методика дає таке поняття транспортного засіб спеціального призначення:


Колісний транспортний  засіб   спеціального   призначення   - транспортний засіб,  призначений для виконання спеціальних робочих функцій   (для    аварійного    ремонту,    автокран,    пожежний, автобетонозмішувач,  вишка  розвідувальна чи бурова на автомобілі, для транспортування сміття та інших відходів,  технічна  допомога,  автомобіль    прибиральний,   автомобіль-майстерня,   радіологічна майстерня,  автомобіль  для  пересувних  телевізійних  і  звукових станцій тощо).


Класифікація спецтехніки:

 
Автомобільна спецтехніка
До цієї групи входять вантажні автомобілі для перевезення особливих вантажів (автоцистерни, бензовози, лісовози, ломовози і тому подібне) Деякі види автомобільної спецтехніки забезпечені додатковими механізмами, наприклад, для вивантаження сипких матеріалів або перемішування рідин, а також спеціальними кріпленнями для особливих вантажів або для установки крану-маніпулятора.

 

Підйомна  спецтехніка
Підйомна  спецтехніка - це крани-маніпулятори, гідроманіпулятори, гидроборти, гидроліфти і автовежі. Нескладно здогадатися, що основне завдання цієї спецтехніки - вантаження і транспортування вантажів. Сучасні крани-маніпулятори мають компактні розміри і при цьому великий виліт стріли, що забезпечує велику продуктивність праці. Використання підіймального устаткування дозволяє звести до мінімуму ручну працю. Крім того, крани-маніпулятори легко встановлюються на вантажні автомобілі, що дозволяє скоротити витрати на спецтехніку.

 

Будівельна спецтехніка
Спектр спеціальної техніки, використовуваної в будівництві, дуже широкий. Це бетонна техніка, екскаватори, навантажувачі. Деякі крани-маніпулятори також використовуються в будівництві.


  Комунальна спецтехніка
До цієї групи відноситься техніка, вживана для прибирання і розчищання територій. Наприклад, полівомоєчниє, песькоразбрасивающие, підмітально-прибиральні, ілососниє, каналопромивочниє машини. Як правило, цією спецтехнікою володіє міська адміністрація або муніципальні органи управління.

 

Сільськогосподарська спецтехніка
Технічний прогрес давно працює на користь сільського господарства. Практично всі сільськогосподарські операції автоматизовані за допомогою спецтехніки: трактори, комбайни, косарки, доїльні машини.

 
Дорожня спецтехніка
Це техніка для будівництва, облаштування і ремонту доріг. Сюди входять асфальтові катки і асфальтоукладальники, дорожні фрези, ресайклери, бетоноукладачі.


Якщо у Вас є необхідність в оцінці спецтехніки – ми завжди з радістю готові прийти до Вас на допомогу