РусскийУкраїнська

Оцінка літальних апаратів, оцінка ЛА, оцінити літальний апарат, оцінка літака, оцінка вертольота, оцінка планера, оцінка дельтаплану

Літальні апарати - пристрої, які можуть літати. Літаки, вертольоти, планери, дельтаплани, мотодельтаплани, параплани, аероплани, дирижаблі і повітряні кулі це типи літальних апаратів.
Першими літальними апаратами були повітряні кулі і дирижаблі, які літали завдяки тому, що їх наповнювали газами, легше за повітря.
Класифікацій літальних апаратів засновують на різних принципах, наприклад класифікація літальних апаратів за технічним способом виконання польоту (переміщення в просторі без безпосередньої опори на тверді тіла або на рідке середовище).
За цим способом літальні апарати підрозділяються на:
- Апарати, рухомі в гравітаційному полі Землі,
- Апарати вільного польоту
Оцінку літальних апаратів може проводитися 3 походами:
- витратний;
- порівняльний;
- прибутковий.
Проводячи оцінку літальних апаратів наша компанія може запропонувати, як оцінку самих літальних апаратів, так і оцінку комплектуючих частин (авіадвигун, силова установка, редуктор, шасі, планер і т.д.).
Для оцінки літального апарату необхідно надати наступні документи і інформацію:
1. Документи, підтверджуючі право власності на об'єкт оцінки: свідоцтво про державну реєстрацію, акт про прийом-передачу прав власності, Свідоцтво експлуатанта і т.д.;
2. Експлуатаційно-технічна документація (ЕТД);
3. Пономірна документація об'єкту, Справа ремонту;
4. Акт технічного стану об'єкту.
Якщо Вам потрібна якісна оцінка літального апарату – звертайтеся до нас.