РусскийУкраїнська

Оцінка літака, оцінка повітряного судна, оцінити літак, оцінити літальний апарат

Оцінка літака


Літак — літальний апарат для польотів в, що використовує аеродинамічну підіймальну силу планера для утримання себе в повітрі і тягу силової (руховою) установки для маневрування і компенсації втрат повній механічній енергії на лобовий опір.


Існує велика кількість різних літаків, які класифікуються по різних типах і ознаках.


Класифікація літаків може бути дана по різних ознаках — за призначенням (військові або цивільні), по конструктивних ознаках (кількість і розташування крила, за типом фюзеляжу і шасі), за типом і числом двигунів, по льотно-технічних параметрах (швидкість польоту, тип зльоту і посадки, злітній масі) і т. п.


Оцінка літака проводитися згідно із загальноприйнятими методиками оцінки (витратний, прибутковий і порівняльний підходи), але слід виділити що основними підходами при оцінці є порівняльні і витратний підхід. 


Насамперед при оцінці повітряного судна використовується в першу чергу порівняльний підхід, але інколи об'єкти оцінки для яких підібрати об'єкти порівняння підібрати досить проблематично, через різні причини:


- досить сильно відрізняється стан літака (літак знаходитися в неробочому розукомплектованому стані);
- умови продажу літака (короткий термін експозиції);
- недостатня кількість об'єктів порівняння;
- і т.д.
В дано

му випадку оцінювачами проводитися оцінка при використанні витратного методичного підходу з врахуванням всіх можливих коректувань.


Оцінка по прибутковому підходу можлива і доцільна, коли грошові потоки і витрати можливо прив'язати до одного конкретного повітряного судна (об'єкту оцінки). Наприклад, коли на юридичному або фізичному обличчі числитися один літак який виробляє доставку вантажу, перевіз пасажирів, надання різних видів послуг (розважального, с/х призначення і тому подібне). В цьому випадку оцінка повітряного судна по прибутковому підходу матиме високий рівень достовірності.


Ваші контакти з оцінки повітряного судна – 050 573 26 20, 097 356 94 38, 044 229 21 25.

 
Документи можете вислати на email – This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , тел/факс 044 289 45 37.