РусскийУкраїнська

Оцінка для цілей, цілі оцінки, мета оцінки підприємства, цілі і завдання оцінки, цілі оцінки бізнесу, цілі оцінки нерухомості, основні цілі оцінки, метою оцінки є

Враховуючи велику кількість майна, майнових прав, які оцінюються, цілей і завдань оцінки, які можуть виникнути, компанія BGT consulting вирішила створити цілий розділ для кращого освітлення цього питання.
З оцінкою багато наших співвітчизників вже стикалися (оцінка для купівлі-продажу, оцінка при ДТП і так далі), але для деяких ця процедура вперше.
Почнемо з того, що проведення оцінки буває:
- добровільним;
- обов'язковим.
Всі випадки, при яких необхідна обов'язкова оцінка майна, прописані в законодавчих і нормативних документах. Окрім тих випадків, коли оцінка необов'язкова по законодавчих документах по особливих рекомендаціях ставати обов'язковою (наприклад, при оцінці майна для цілей застави – оцінка необов'язкова, але більшість банків вимагають незалежну експертну оцінку, без якої кредит отримати неможливо).
У зв'язку з прийняттям змін до нових законодавчих актів з'явилася ще одна мета оцінки, яка є обов'язковою, – оцінка для цілей оподаткування.
В основному оцінка є обов'язковою, коли йде питання про визначення вартості державного або комунального майна.
В незалежності від того які у Вас або у Вашого підприємства мети оцінки, Ви завжди зможете звернутися в компанію BGT consulting, для швидкого, оперативного і кваліфікованого вирішення Вашого питання.