РусскийУкраїнська

Експертиза, будівельна експертиза, експертне дослідження

Експертиза


Експертиза - це дослідження, проведене експертом на основі спеціальних знань матеріальних об'єктів, явищ і процесів, які містять інформацію про обставини, справи та / або об'єкт дослідження, яке перебуває у провадженні органів дізнання, попереднього слідства, суду, на етапі будівництва.


 За заявою адвокатів, захисників, фізичних та / або юридичних осіб фахівцями компанії «Бі Джі Ті консалтинг» проводяться дослідження (експертизи), результати яких оформлюються як експертні висновки. Експертний висновок оформляється як звіт у друкованому варіанті з усіма супутніми дозвільними документами і надається Клієнту.


 Фахівці компанії «Бі Джі Ті консалтинг" мають достатній великий досвід у проведенні різних будівельно-технічних експертиз, будівельних експертиз, технічного аудиту та інших експертних досліджень по всій території України.


 Ми готові на високому рівні і професійно виконати послуги з проведення судових будівельно-технічних експертиз, досліджень фахівців-будівельників і технічного DUE DILIGENCE в короткі терміни і за конкурентоздатною ціною.


 Експерти-будівельники нашої компанії внесені до реєстру судових експертів Міністерства юстиції України і володіють відповідними навичками та сертифікатами.


 Наші фахівці можуть брати участь як у супроводі будівництва, так і перевірці його на окремих стадіях (у міру виникнення необхідності у Інвестора або Клієнта).


 Як показує практика, результати грамотно проведеної експертизи спеціалістами компанії «Бі Джі Ті консалтинг» дуже важко заперечити, тому експертне дослідження за великим рахунком, є істиною в останній інстанції.